Preskočiť na obsah

1. kolo SLv60 18.6.2022 Zákopčie Tarabov

  • by

Zákopčie Tarabov 18.6.2022 1. kolo SLv60

(INFO ZÁKOPČIE 18.6.2022 VG) 

Na Kysuckých 60-tkách bodovali aj naši mladí hasiči. Iba dva dni po ničivej búrke, ktorá sa prehnala našou obcou sa dnes na futbalovom ihrisku u Fľašíka uskutočnilo 1. kolo IX. ročníka Slovenskej ligy v behu na 60 m cez prekážky mladých hasičov – Kysucké 60-tky, ktoré zorganizoval Dobrovoľný hasičský zbor Zákopčie – Tarabov v spolupráci s obcou Zákopčie.

          V úvode privítal predseda DHZ Zákopčie -Tarabov Michal Plaček vzácnych hostí, starostu obce Zákopčie Jána Slanináka, riaditeľku Základnej školy Zákopčie Mgr. Gabrielu Plačkovú, člena Republikovej komisie mládeže DPO SR a predsedu DHZ Zákopčie Milana Franeka. Starosta obce v krátkom príhovore pozdravil všetkých účastníkov a súťažiacim poprial veľa úspechov.

          V konkurencii 78 súťažiacich z celého Slovenska sa nestratili ani domáci, keď v kategórii starších dievčat skončila Sabína Golisová (DHZ Zákopčie-Tarabov) na treťom mieste a v kategórii starších chlapcov sa Lukáš Haluška (DHZ Zákopčie) umiestnil tiež na 3. mieste. Ocenený bol aj najmladší účastník súťaže, ktorým bol iba 3 – ročný Tadeáš Franek z DHZ Zákopčie.

         Podujatie sa podarilo zorganizovať aj vďaka pomoci Obce Zákopčie, Základnej školy Zákopčie, TJ Slávii Zákopčie, firiem IBV Group, s.r.o., LPS Company s.r.o, Autoprofit s.r.o a mediálneho partnera InfoZákopčie.

          Organizátori súťaže zároveň ďakujú gulášmajstrovi Františkovi Cenigovi a všetkým, ktorí akoukoľvek formou pomohli zabezpečiť bezproblémový priebeh celého podujatia.

File name : 1.-kolo-Zakopcie-18.6.2022.pdf

×

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *