Preskočiť na obsah

4. kolo SLv60 10.9.2022 Madunice

  • by

4. kolo SLv60 Madunice 10.9.2022

                Tajné prianie pokoriť 100vku sa nám splnilo v hodovú sobotu 10.9 keď sa na našej súťaži Slovenskej ligy v 60-tkach zúčastnilo neuveriteľných 105 detí . Organizačne opäť všetko klapalo na 1 a navyše nám prialo aj ideálne počasie. Kto nezažil, môže banovať.

Medzi prípravkarmi sa chlapci pobili o víťazstvo hneď v prvom rozbehu. Šťastnejší z dvojice bol Riško Paška z Myjavy, na druhom mieste skončil náš Tomáš Mikloš v krásnom osobnom rekorde a na 3 mieste skončil Félix Karika z Myjavy. Medzi najmenšími skončili naši borci ďalej nasledovne: 13 Erik Rak, 20 Dominik Janek, 24 Hanka Mihaliková, 27 Šimon Janek, 28 Maťo Mihalík, 29 Sebino Pucheľ.

Medzi mladšími dievčatami si Nina Oravcová veľmi nerozumela s rozdelovačom, keď ani v jednom pokuse nebol zapojený. Ninka tak skončila na 12 mieste. Kategóriu vyhrala Timea Kupčová SP. Teplica, 2m. Lucia Pilková Veľký Lapáš a 3m Nina Helmešová Hliník nad Váhom.

Radosť nám spravili mladší chlapci nielen krásnymi osobnými rekordami, ale aj umiestnením. Vyhral náš Maťo Vavrinec pred Tomášom Pavlanským zo ZK IMA Spišská Nová Ves a Lukasom Chalánym Madunice. Julo Dúcky na 4 mieste, Šimon Šoka 14sty a Matúš Samko 22 miesto.

U starších dievčat sa stále zlepšuje Paulína Miklošová na 11 mieste. Angelike Kováčovej sa veľmi nedarilo s hadicami a skončila 15. Vyhrala Nicol Gáliková Kolarovice, 2m Elizabet Slípková Kolarovice a 3m Denisa Kubová Trnové.

Naši starší chlapci sa tiež nenechali zahanbiť. Lukáš Grečmal dobehol 3tí za Jarom Pilkom z V. Lapáša na 2 a Danielom Ciesarikom z Hliníka n. Váhom na 1 mieste. Patrik Rak skončil 6, Tadeáš Ešmir 13 a Samo Oravec na 15 mieste.

Ďakujem deckám za krásne zážitky a členom, rodičom a našim hosťom za parádne odvedenú prácu pred, cez súťaž a samozrejme aj po súťaži na spoločnej grilovačke.

V neposlednom rade obrovská vďaka patrí sponzorom a podporovateľom našich mladých hasicov: Obec Madunice, Lukáš Šiška BOZP, MC PROTECTION, pán Grečmal a pán Brezovský. ĎAKUJEME

File name : 4.-kolo-Madunice-10.9.2022.pdf

×

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *